Football Manager 2015 Logo Yaması İndir

Her sene olduğu gibi bu sene deFootball Manager oyununda çoğu takımın logosu sadece renklerden oluşuyor. Sizi bilmem ama oyun oynarken bu beni oldukça rahatsız eden bir durum. Eğer siz de bu sizi de rahatsız ediyorsanız bu logo paketini yüklemenizi tavsiye ederim. Dünya çapında tüm takımların gerçek logolarını içeren b

u paketin indirme linkini ve kurulum detaylarını konunun devamında bulabilirsiniz.

Football Manager 2015 Logo Paketi Kurulumu

  • Aşağıda yer alan linkten torrent yardımıyla gerekli dosyayı indiriyoruz. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirme tamamlanınca arşivi klasöre çıkartın. Arşivden çıkan ‘editor data’ ve ‘graphics’ klasörlerini kopyalayıp Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2015 konumuna yapıştırın. Değiştirilsin mi sorularına evet diyin.
  • Logo yamasını kullanabilmek için son bir adım kaldı, C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adı\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2015 konumuna gidiyoruz ve buradaki ‘Caches’ klasörünü siliyoruz.
  • Bu işlemlerin ardından FM 2015 Logo Yamasını keyifle kullanabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa yorum gönderebilirsiniz.

Dosyayı İndir
Football Manager 2015 Logo Yaması İndir

Football Manager 2015 Logo Yaması İndir
Google Plus'Paylaş
Haberler, Hileler - Videolar Trainer'ler bulunduran Web Sitesi
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder